BEZPŁATNE LICEUM I GIMNAZJUM

W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

W piątek 25 maja 2018 roku grupa uczniów z klas licealnych pod kierunkiem pani Magdaleny Kapsy – Olejnik wzięli udział w Prezentacji Szkół Ponadgimnazjalnych, jaka odbyła się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających, prezentowało bowiem wszystko co mamy w „Herbercie” najlepszego: elektroniczne mikroskopy, e-booki oraz ulotki informujące o ofercie edukacyjnej naszej szkoły. Nie mogło również zabraknąć oczyszczacza powietrza, który już chyba na zawsze zostanie naszym bełchatowskim R2 D2…

Największym jednak zainteresowaniem cieszył się kącik multimedialny, w którym nie mogło zabraknąć kolorowych i wygodnych pufów. Można się było na nich wygodnie rozsiąść, założyć słuchawki i obejrzeć prezentacje szkoły, teledyski promujące szkołę a także odbyć wirtualny spacer po „Herbercie”.
Nasze stoisko bardzo się wszystkim podobało o czym świadczy duże zainteresowanie gimnazjalistów ofertą edukacyjną „Herberta” oraz długa kolejka wszystkich tych, którzy chcieli choć przez chwilę „przespacerować się” wirtualnie po naszej szkole.

Additional information