BEZPŁATNE LICEUM I GIMNAZJUM

W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

We wtorek 15 maja 2018 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty – cykl prezentacji, spotkań i lekcji otwartych, które miały na celu ukazanie tego co w „Herbercie” jest najlepsze. Naszymi gośćmi byli m. in. uczniowie uczący się w Szkole Podstawowej nr 12 w Bełchatowie oraz gimnazjaliści z miejscowości takich jak: Łękawa, Kluki czy Zelów.
Program spotkania był niezwykle bogaty. Zaproszeni widzowie zostali na wstępie zapoznani z ofertą szkoły, jaką zaprezentowała pani Dyrektor szkoły – pani Małgorzata Jasitczak. Przy okazji widzowie mieli przyjemność poznać kilka filmów i prezentacji multimedialnych dotyczących promocji szkoły. Premierę miał w tym miejscu również multimedialny spacer po naszej szkole (serdecznie zapraszamy do zwiedzania!
http://www.zsherbert.pl/SPACER/Szkola.html

Po części oficjalnej, jaka odbyła się w auli szkoły, zaproszeni uczniowie zostali podzielni na grupy by rozejść się do wyznaczonych pracowni i wziąć udział w lekcjach otwartych. Tym razem do wyboru uczniowie mieli zajęcia z takich przedmiotów jak: język polski, chemia, biologia i fizyka. Finałem Dnia Otwartego był pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez uczniów naszej szkoły. Ciekawostką może być fakt, iż ten pokaz zaprezentowany był w kilku językach! Dlatego też wielkie brawa należą się nie tylko występującym aktorom lecz również opiekunom projektu – zaangażowanym w niego nauczycielom naszej szkoły! 
Dzień Otwarty, jak zwykle w ZSiPO BSTO im. Z. Herberta w Bełchatowie, pełen był niespodzianek, świetnej atmosfery i mnóstwa atrakcji! Zaproszeni goście, uczniowie i ich opiekunowie wychodzili ze szkoły uśmiechnięci i pełni pozytywnej energii. Mamy nadzieję, że spotkamy się z wieloma z nimi już we wrześniu, w nowym roku szkolnym!

 

Additional information