W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

„Naszą największą słabością 
jest poddawanie się. 
Najpewniejszą drogą do sukcesu 
jest próbowanie po prostu, 
jeden, następny raz”
Thomas Edison

W czwartek 27 lutego 2020 roku kolejna sesja Rady Miejskiej rozpoczęła się nieco inaczej, niż zwykle. Tego bowiem dnia Rada Miasta po raz kolejny nagrodziła młodych, uzdolnionych bełchatowian. Stypendia i specjalne certyfikaty otrzymało 25 sportowców oraz 27 artystów.
Pragniemy z ogromną radością Was poinformować, że wśród tegorocznych zdobywców stypendialnych certyfikatów znalazło się troje naszych uczniów – Aldona Kowalska z klasy Ib LO, Krzysztof Owczarek – uczeń klasy IIA LO oraz Aleksander Czerwiński – uczeń klasy IA LO. Nasi uczniowie zostali wyróżnieni przez komisję opiniującą wnioski za swoje bardzo dobre wyniki, jakie osiągają na polu artystycznym i sportowym: Aldona za zdolności plastyczne, Aleksander za wyniki sportowe w piłce siatkowej, natomiast Krzysztof za swoje osiągnięcia taneczne. „Bardzo się cieszę, że moje dotychczasowe starania zostały zauważone i docenione przez miasto. To motywuje mnie jeszcze bardziej. Chciałbym osiągać coraz lepsze wyniki, a stypendium na pewno mi to ułatwi. W niedalekiej przyszłości planuję obóz taneczny, myślę też o nowym stroju – powiedział po rozdaniu nagród Krzysztof w czasie rozmowy z dziennikarzami.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i życzymy im kolejnych sukcesów artystycznych i sportowych w dziedzinach, w których tak wspaniale się realizują i spełniają!

Additional information