W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

„W walce między sercem a mózgiem 
zwycięża w końcu żołądek”.
Stanisław Jerzy Lec

Zgodnie z tradycją, w ostatni czwartek karnawału, przypada najbardziej słodkie i rozkoszne święto - Tłusty Czwartek. By w cudownym nastroju zakończyć czas zabawy i szaleństwa, w ten właśnie dzień wszyscy miłośnicy słodyczy i różnych frykasów mogą sobie pofolgować: najeść się tłustych, sytych i słodkich potraw, których podczas Wielkiego Postu należy sobie odmówić. Tradycją jest więc objadanie się pączkami i faworkami (albo, jak kto woli, chrustami czy chruścikami), by pozostawić ze sobą szczęście i pomyślność na cały rok.
By podtrzymać tę niezwykłą tradycję w naszej szkole, Samorząd Uczniowski postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich smakoszy pączków, faworków, ciast i ciasteczek. Tego dnia – w czwartek 20 lutego 2020 roku - wszyscy uczniowie i nauczyciele mogli do woli rozkoszować się smakiem pączków, ponieważ przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego obdarowali obecnych w szkole słodkim upominkiem.
Po takiej słodkiej niespodziance, otrzymanej w „Herbercie” w Tłusty Czwartek,  pewnością szczęście i pomyślność nikogo nie opuści przez cały 2020 rok!

 

Additional information