VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 
im. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie


Z przyjemnością pragniemy Wam donieść, iż uczennice klasy Ib LO POSP: Roksana Szubińska, Natalia Ciążyńska i Wiktoria Rybak, brały udział w zawodach taekwondo i karate, podczas których osiągnęły wspaniałe wyniki! 
Natalia Ciążyńska, trenująca od 6 lat taekwondo w Bełchatowskiej Akademii Taekwondo, podczas XIII Mazovia Masters Cup & VI MP Seniorów Starszych i Weteranów, odbywających się w Ciechanowie w dniach 22- 24 listopada 2019 roku, zdobyła 2 miejsce w kategorii junior, w wadze do 60 kg. 
Roksana Szubińska, uprawiająca taekwondo od 3 lat, reprezentując bełchatowski Knock - Out Team Bełchatów w zawodach „Point Hunter Championship 2K19, odbywających się 23 listopada 2019 roku w Wołominie, zdobyła brązowy medal w kategorii kadet starszy – 60 kg. 

Wiktoria Rybak, uprawiająca od 8 lat karate, reprezentując klub PROYAMA. Federacja Sportu i Sztuk Walki w Łasku podczas Ogólnopolskiego Turnieju Shinkyokushin Polish Fighter Cup, odbywającego się w Kole 24 listopada 2019 roku, zajęła II miejsce w kategorii Kumite Kyokushin/Shinkyokushin. 

Serdecznie gratulujemy dziewczynom sukcesów i życzymy kolejnych zwycięskich walk
na następnych turniejach i zawodach!

Additional information