BEZPŁATNE LICEUM I GIMNAZJUM

W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

Tłusty Czwartek, jak wiemy, rozpoczyna czas zwany ostatkami (lub zapustami), który kończy się we wtorek, tuż przed Środą Popielcową, rozpoczynającą okres Wielkiego postu.
W naszej szkole ostatni dzień karnawału był niezwykle barwny i szalony: na korytarzach i w salach szkolnych można było spotkać wiele niesamowitych i barwnych postaci. Ponadto mury „Herberta” były świadkami barwnego korowodu przebierańców. Można było w nim spotkać: pielęgniarki, kowbojki, pannę młodą, rycerzy, zakonnice, wampiry, żołnierki czy członków afrykańskiego plemienia. Podsumowaniem szalonej zabawy był wybór Króla i Królowej Ostatków. Jury w składzie: pani Elżbieta Wichlińska – Stańczyk, pani Joanna Prasol, przewodnicząca SU - Weronika Matyja oraz przedstawicielka Spółdzielni Uczniowskiej - Zuzanna Bochman, przyznało ten zaszczytny tytuł Mai Brandt jako skandynawskiej wojowniczce oraz Maciejowi i Jakubowi, którzy wcielili się w członków afrykańskiego plemienia. Nagrodę w postaci bonu upominkowego do sklepiku uczniowskiego ufundował Samorząd Szkolny i Spółdzielnia Uczniowska.
Wszystkim tym, którzy wzięli udział w zabawie, serdecznie dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejny ostatkowy korowód, który odbędzie się…już za rok!

Additional information