BEZPŁATNE LICEUM I GIMNAZJUM

W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

„Życie to gigantyczna loteria,
w której widoczne są tylko wygrane losy”
Jostein Gaarder

W piątek 7 grudnia 2018 roku, jak zwykle niezawodny Samorząd Uczniowski na czele z niezawodną przewodniczącą Weroniką, przygotował świąteczną loterię fantową. Aby zasilić budżet samorządu naszej szkoły, można było za symboliczną kwotę kupić los, a potem cieszyć się wylosowanym przez „sierotkę” gadżetem.
Losowanie przyniosło uczestnikom wiele emocji, obaw i nadziei (związanych z możliwością „trafienia” upatrzonego przedmiotu). Ale wszyscy, którzy brali udział w zabawie, ucieszyli się z wygranych fantów.

Najbardziej zadowoleni byli ci, którzy wylosowali książkę, co zaskoczyło organizatorów, ponieważ potwierdziło to fakt, że jednak duch czytelnictwa w młodym pokoleniu nie ginie…Wszyscy jednak liczyli najbardziej na otrzymanie upragnionego „talonu na niepytanie”. Takich szczęśliwców było aż sześciu! Radość uczestnikom zabawy przyniosły nie tylko książki i talony, lecz również filiżanki, maskotki, słodycze czy też smycze na klucze.
Samorządowi Uczniowskiemu (wraz z opiekunami), darczyńcom oraz (przede wszystkim!) prowadzącym loterię, należą się ogromne brawa i podziękowania związane z przeprowadzeniem kolejnej znakomitej imprezy w naszej szkole! Przyjemne połączone zostało z pożytecznym, ponieważ kwota zebrana w czasie loterii zasili zasoby finansowe naszego samorządu, który będzie mógł, dzięki nim, zorganizować niebawem kolejną ciekawą imprezę lub zainwestować w niespodzianki jakimi obdarowani są dosyć często uczniowie „Herberta”.

Additional information