BEZPŁATNE LICEUM I GIMNAZJUM

W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

To był wyjątkowy wieczór z Anną Seniuk. Aktorka gościła w Bełchatowie w sobotę, 22 września na zaproszenie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej. A okazją do spotkania była promocja niezwykłej książki, utrzymanej w formie wywiadu rzeki „Nietypowa baba jestem, czyli Anna Seniuk w rozmowie z córką Magdaleną Małecką-Wippich”.
Anna Seniuk rozpoczęła spotkanie od błyskotliwych anegdot na temat swojego wieku. Publiczność miała okazję wysłuchać barwnych opowieści o drodze artystycznej, rodzinie i życiu codziennym. Aktorka, która dotychczas nie ujawniała szczegółów ze swojego życia prywatnego, po raz pierwszy w książce odważyła się zdradzić jego kulisy. Zachęcała do gromadzenia pamiątek rodzinnych i spisywania wspomnień dla potomnych, gdyż często bywa tak, że gdy zaczynamy interesować się naszą rodzinną przeszłością, to zazwyczaj nie mamy już kogo o nią zapytać.

Uczestnicy mieli też okazję wysłuchać listu-przesłania Zbigniewa Herberta do studentów szkoły aktorskiej w interpretacji Anny Seniuk, który został zamieszczony w książce.
Aktorka urzekła zgromadzoną publiczność ciepłem, ogromną energią i niezwykłym poczuciem humoru, a spotkanie okazało się prawdziwą ucztą dla wielbicieli jej talentu.

  • Anna Seniuk – aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. Ukończyła PWST w Krakowie. Znana przede wszystkim z seriali telewizyjnych „Czarne chmury” (Magda Domaradzka) „Czterdziestolatek” (Magda Karwowska) i filmu „Konopielka” (Handzia). Była aktorką Starego Teatru w Krakowie, Teatru Ateneum, Powszechnego w Warszawie i Teatru Polskiego. Od 2003 związana z Teatrem Narodowym.

Additional information