BEZPŁATNE LICEUM I GIMNAZJUM

W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

Późnym piątkowym wieczorem 21 września 2018 roku uczniowie klas 3AG i 3BG, pod opieką pani Elżbiety Wichlińskiej – Stańczyk i pana Michała Fijołka, spotkali się w budynku szkoły…by spędzić w niej noc. Plan nocnego spotkania zapowiadał się niezwykle intrygująco… Uczestnicy imprezy przynieśli ze sobą nie tylko śpiwory, karimaty i dmuchane materace, lecz także gry planszowe, karty i głowy pełne pomysłów jak spędzić w szkole kilka nocnych godzin.
Ci, którzy wzięli udział w Nocy Gier i Zabaw z pewnością się nie zawiedli! Oprócz udziału w „maratonie” gier planszowych można było również pobawić się w chowanego (terenem zabawy była cała szkoła i wszystkie jej zakamarki!) lub wziąć udział w karaoke. Można było także po prostu usiąść wygodnie na materacu i porozmawiać z przyjaciółmi o życiu, świecie i swoich problemach.
Piątkowa noc w szkole zakończyła się w sobotę tuż po godzinie 6.00. Mimo zmęczenia i ospałości związanej z zarwaną nocą uczestnicy imprezy opuszczali szkołę z uśmiechem na ustach. Czas spędzony w szkole właśnie w taki sposób będzie z pewnością wspominany przez nich jeszcze przez długi czas!

  

  

  

  

 

Additional information