BEZPŁATNE LICEUM I GIMNAZJUM

W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia – tego dnia bowiem uczniowie uroczyście żegnają wakacje, a witają nowy rok szkolny.
Tak też było w poniedziałek 3 września 2018 roku w auli ZSiPO BSTO im. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie kiedy o godzinie 10.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.
Na początku spotkania głos zabrała Dyrektor naszej szkoły – pani Małgorzata Jasitczak, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych – w szczególności uczniów, którzy po raz pierwszy pojawili się w naszej szkole a także rodziców i grono pedagogiczne. Korzystając z okazji powitania pani Dyrektor przedstawiła wszystkich zgromadzonych w auli nauczycieli by nowi uczniowie poczuli, że należą już do naszej małej Herbertowskiej społeczności.

Po krótkim przywitaniu nastąpiła część druga spotkania – uczniowie klasy IIA LO pod opieką wychowawczyni : pani Anny Gałązkiewicz zaprezentowali niedługi, lecz niezwykle esencjonalny program artystyczny (pokazujący w teatralny sposób wszystkie elementy, które powodują, że naszą szkołę z pewnością można nazwać „drugim domem”).
Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkania ze swoimi wychowawcami.

Additional information