BEZPŁATNE LICEUM I GIMNAZJUM

W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

W środę 7 marca 2018 roku uczennice klasy 2BG (Aleksandra Ferszt, Izabela Tąpolska, Julia Gryś, Kinga Prochoń) zaprezentowały uczniom klas 2AG i 2BG efekty pracy nad projektem gimnazjalnym pt.: „Azja kontynent wielkich kontrastów”. Projekt miał na celu ukazanie kontrastów, panujących na tym właśnie kontynencie, takich jak różnice między najniższą a najwyższą temperaturą, różniące się kultury i obyczaje, różnice klimatyczne i przyrodnicze. Dotyczył on również ukazania wielu kontrastujących zjawisk, takich jak chociażby istnienie na jednym kontynencie krajów bardzo ubogich obok krajów niezwykle bogatych.

Prezentacja projektu przedstawiona była w formie programu telewizyjnego. Taka forma spowodowała, że widzowie mogli poczuć się swobodnie, dlatego na widowni panowała miła atmosfera.
Miła niespodzianka czekała na widzów na końcu programu. Zostali oni poczęstowani ciasteczkami z wróżbą, które bardzo im smakowały! Dopełnieniem całości prezentacji na temat kontrastów występujących w Azji była anonimowa ankieta wypełniana przez uczestników, która sprawdzała wiedzę nabytą przez nich w czasie oglądania projektu.

Aleksandra Ferszt, kl. 2BG

Additional information