BEZPŁATNE LICEUM I GIMNAZJUM

W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

W dniach 16-17 grudnia grupa wolontariuszy z naszej szkoły brała udział w "CFL Santa Claus Cube Race 2017". Wydarzenie to odbyło się w hali "Energia", dzięki uprzejmości MCS Bełchatów. Event zgromadził ponad 100 uczestników, którzy brali udział w kilkunastu konkurencjach, w których padły m. in. dwa rekordy Polski oraz dwa rekordy świata!


Rola naszych wolontariuszy polegała na sędziowaniu - które było ogromnie odpowiedzialną i stresującą funkcją lub byciu tzw. "runnerem", którego zadaniem było dopilnowanie, by zawodnik dotarł do stanowiska sędziowskiego, a w międzyczasie nie zobaczył sposobu, w jaki została „pomieszana” jego kostka.

To były niezwykle emocjonujące 2 dni, które pozwoliły zawrzeć nam nowe znajomości, a w przypadku niektórych z nas, obudziły chęć rozpoczęcia przygody z kostką rubika. Organizatorom – Cube Factory League, dziękujemy za miłe przyjęcie, a przede wszystkim za wyrozumiałość oraz liczymy na to, że w przyszłości będziemy mogli spotkać się ponownie w tak wspaniałych okolicznościach.

Oliwia Więcławska 1ALO

Additional information