VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 
im. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie


Drugi semestr roku szkolnego 2019/2020 przerwał niespodziewanie problem światowej pandemii koronawirusa. My również opuściliśmy mury szkoły, żeby w domowym zaciszu odczekać pandemię COVID - 19, a co za tym idzie... nie uczestniczymy w wielu akcjach i uroczystościach, które były w „Herbercie” stałym i oczekiwanym przez wszystkich punktem życia naszej szkoły.
Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by nie powrócić wspomnieniami do tych uroczystości i widowisk, które odbyły się w pierwszym semestrze roku szkolnego i zostały zarejestrowane przez nasz młody i prężnie działający sztab dziennikarzy z HERBERT TV! Dzięki nim ożyją wspomnienia i łatwiej będzie można przeżyć czas rozłąki z przyjaciółmi ze szkoły.

Zachęcamy do obejrzenia kilku najciekawszych relacji:

1. Biwak szkoły

2. Dyktando Historyczne „Herberta”

3. Dzień Patrona:

4. Wigilia szkolna:

Additional information