VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 
im. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie


Pragniemy Was z przyjemnością poinformować, że Victoria Łongwa – uczennica klasy III B LO zdobył a wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Geografia – proces, forma, obiekt”, organizowanym przez Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Na konkurs wpłynęło 581 fotografii autorstwa 140 uczniów i studentów, a wyróżniona praca Wiktorii nosi tytuł „Lustro” i jest niezwykłym fotograficznym obrazem przyrody odbijającej się w zwierciadle wody.
Serdecznie gratulujemy Victorii i życzmy kolejnych sukcesów w odkrywaniu tajemnic przyrody za pomocą aparatu fotograficznego i swej wrażliwości na piękno natury!

Nagrodzone zdjęcia można obejrzeć na stronie konkursu klikając na poniższy link: 

https://geo.uni.lodz.pl/pl/popularyzacja/konkurs-geografia-proces-forma-obiekt/edycja-20192020bclid=IwAR0QVE8KbaAScvaqAdTVfSmG_G2CL__eLgDOTDA0zNlm9kjbsRFywv6Ngto

Additional information