VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 
im. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie


Jak wszyscy zdajecie sobie sprawę, w czasie trwania kwarantanny – dla własnego i innych zdrowia – nie możemy opuszczać swoich domów. Tym bardziej niewskazane są wycieczki szkolne, dłuższe wypady za miasto czy podróże krajoznawcze. Lecz dla uczniów „Herberta”... nie ma rzeczy niemożliwych! 
Mimo specyficznych warunków, w jakich obecnie się uczymy i spędzamy czas (przede wszystkim w domowym zaciszu) nasi uczniowie nie tracą czasu i podróżują po całym świecie! Miejsca, które (w sposób wirtualny) odwiedzili to m. in: Wielki Kanion Kolorado, Wiedeń, paryski Luwr, Uniwersytet Harvarda, Jamajka, Nowy Jork (i to w roku 1925!), Koloseum w Rzymie i wiele wiele innych, niezwykłych i fantastycznych (dosłownie!) miejsc! 
Zachęcamy Was do obejrzenia galerii zdjęć z wypraw naszych uczniów, a podróżnikom z „Herberta” życzmy wielu inspiracji podróżniczych i kolejnych niezwykłych wojaży!

Additional information