BEZPŁATNE LICEUM I GIMNAZJUM

W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

W piątek 1 grudnia 2017 roku zainteresowani swoim duchowym rozwojem uczniowie „Herberta” wybrali się na wieczorną wycieczkę do teatru. Wybór padł na Teatr Powszechny w Łodzi i spektakl, przełożony na język polski przez Bartosza Wierzbiętę (autora polskich wersji językowych m.in. do „Shreka”, „Sezonu na misia”, „Skoku przez płot” czy „Madagaskaru”), pod tytułem „Boeing, Boeing”. Autorem tej przezabawnej komedii jest Marc Camoletti a reżyserem Giovanny Castellanos – związany z Polską człowiek teatru pochodzenia kolumbijskiego.

Spektakl, opowiadający przezabawną historię przystojnego Maksa, który wdaje się w romans… z trzema różnymi kobietami, pełen był niespodziewanych zwrotów akcji, dowcipnych dialogów i znakomitej gry aktorskiej (brawa dla wszystkich występujących w spektaklu aktorów!).
Mimo, że przedstawienie trwało dwie i pół godziny, upływu czasu nie można było zauważyć: dzięki szybkim zwrotom akcji nie było czasu na nudę i chwilę zastanowienia! Przedstawienie tak bardzo się wszystkim podobało, że jeszcze w czasie powrotu do Bełchatowa długo podekscytowani uczestnicy tego wyjazdu opowiadali sobie najlepsze gagi i dowcipy ze spektaklu, potwierdzając tym samym, że nie było to przypadkiem, iż „Boeing, Boeing” Marca Camoletti’ego wystawiane było w 55 różnych krajach, a łącznie zagrane zostało ponad 17,5 tysiąca razy, trafiając tym samym do Księgi Rekordów Guinnessa jako najczęściej wystawiana sztuka teatralna!!!

Additional information