BEZPŁATNE LICEUM I GIMNAZJUM

W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

W czwartek 16 listopada 2017roku w bełchatowskim MCK odbyło się kolejne fascynujące spotkanie Klubu Podróżnika. Tym razem o swojej pasji, już po raz drugi, opowiadał pan Robert Gondek. Przybliżył widzom efekt realizacji swojego podróżniczego projektu, który zatytułował: ,,W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Tego wieczora bełchatowscy pasjonaci podróży i turystyki poznali jej V etap, czyli podróż do Gabonu i Sao Tome.

Podczas spotkania, pan Robert opowiadał o wyprawach na najwyższe szczyty Gabonu oraz góry znajdujące się na Wyspach Św. Tomasza. Wspominał też, że podróż nie należała do najprostszych. Przybliżył również słuchaczom kulturę tamtych miejsc oraz mieszkających w tamtym rejonie świata nie tylko ludzi ale także zwierząt. Prelekcję dopełniała niesamowita prezentacja multimedialna, wypełniona wspaniałymi zdjęciami wykonanymi przez naszego gościa w trakcie podróży.
Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Wielu widzów na pewno zainspirowało ono do poznania bliżej kultury Afryki Środkowej. Wielu z uczestników tego spotkania, w tym również pisząca te słowa, z niecierpliwością oczekuje kolejnego spotkania Klubu Podróżnika!

Angelika Jakóbczak, kl. IB LO

Additional information