BEZPŁATNE LICEUM I GIMNAZJUM

W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

XIX Zjazd Klubu Herbertowskich Szkół odbył się w XCIX LO w Warszawie. W uroczystościach wzięła udział Agata Kornhauser-Duda. Małżonka Prezydenta podkreśliła, że „Poezja Zbigniewa Herberta to poezja wymagająca, odwołująca się do konkretnych dylematów współczesnego człowieka, zawierająca wręcz fundamentalne przesłanie o bardzo głębokim wymiarze moralnym”. Podsumowaniem uroczystości był spektakl teatru szkolnego. Gościem Zjazdu był również minister z kancelarii Prezydenta RP Jan Józef Kasprzyk, który zasłużonym nauczycielom wręczył medale „Pro Patria”. Wśród nagrodzonych znalazła się nasza pani dyrektor Małgorzata Jasitczak.
Wieczorna część Zjazdu Szkół Herbertowskich to wizyta w Teatrze Roma i spektakl „Piloci”, który wzbudził wiele zachwytu i entuzjazmu wśród naszej delegacji. Kolejny dzień był również intensywny. O godzinie 8:30 złożyliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicze na starych Powązkach na grobie naszego Patrona. Następnie zwiedzaliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego.
XIX Zjazd Klubu Szkół Herbertowskich przeszedł już do historii, a my z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie za rok w Gdańsku.

Kasia Cygan, Jędrzej Kośka i Oliwia Muniak

Additional information